brak flash

Nagrody i Rankingi

Zadzwoń do nas:
+48 61 428 40 40

Wyślij fax:
+48 61 222 99 85

Napisz e-mail:
hurtownia@phupgniezno.pl

 Gala Wprost- ranking 200 Największych Polskich Firm 2018

Uroczysta Gala miała miejsce 28 maja 2018r. w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Wśród wyróżnionych znalazły się przedsiębiorstwa z polskim kapitałem, które są pionierami w rozwijaniu i umacnianiu polskiej gospodarki.

 

W rankingu tygodnika „Wprost” pojawiła się również Firma PHUP Gniezno- która zajęła 115 miejsce!

 


 

 

 


 

2017r- "Creditreform" -certyfikat wiarygodności.


 

2017r- Firma PHUP Gniezno zwycięzcą prestiżowego plebiscytu Dystrybutor Roku 2017 w kategorii Hurtownie ponadregionalne i regionalne.

 

Wyroznienie zostalo wręczone 23 maja podczas uroczystej gali wieńczącej X Kongres Rynku FMCG w warszawskim Hotelu Double Tree by Hilton. Nagroda jest wyjątkowo cenna, poniewaz przyznają ją sami detaliści- kilkuset właścicieli i kierowników sklepów spozywczych, którzy zgłosili swoje placówki do Konkursu Market Roku 2017.

 


 

  2017r- PHUP Gniezno laureatem rankingu Diamenty Forbesa.

 

 

 


 

2016r - Wyróżnienie Certyfikatem Perły Polskiej Gospodarki w kategorii Perły Wielkie.

 


 

 

2013r - Ranking Wartości Marek Wielkopolskich          

 

W dniu 12 grudnia 2013 Kapituła Rankingu Wartości Marek Wielkopolski przyznała firmie PHUP Gniezno 2 miejsce za markę w kategorii B2B.

 

                               


2012r - Wyróżnienie Certyfikatem Perły Polskiej Gospodarki w kategorii Perły Duze.

 

 

 


 

2011r - Jubileusz 20-lecia Cereal Partners Poland Toruń-Pacific

 

 


 

2010r - Laureat Hermesa w kategorii Sieć Hurtowa

 

 

Już po raz dwunasty, 13 maja 2010r, w poznańskim hotelu Sheraton odbyła się uroczysta Gala "Poradnika Handlowca" i "Poradnika Restauratora", w trakcie której wręczono cenione w środowisku statuetki Hermesów. W przypadku "Poradnika Handlowca" nagrody te przyznawane są od 2005 r. przedstawicielom różnych formatów handlu. W kategorii Sieć Hurtowa FMCG nagrodę Hermesa otrzymała firma PHUP Gniezno.

 

 

 

 

 

 

  

 

 

2010 r - Laureat akcji Hellena VIP "najlepszy dystrybutor marki Hellena"

 

 

W ubiegłym roku Hellena zorganizowała specjalną promocję VIP. Akcja wsparcia sprzedaży była prowadzona na terenie całego kraju i obejmowała hurtownie posiadające status dystrybutora napojów Hellena. Realizacja wybranego przez danego dystrybutora celu sprzedażowego, uprawniającego do otrzymania nagrody, była liczona na podstawie zakupów i zrealizowanej odsprzedaży produktów marki Hellena w 2009 r. Promocją objęte było pełne portfolio napojów Hellena.

 


 

2007r - II miejsce Filary Polskiej Gospodarki

 

 

 

 

 


 

2006r - Świadectwo Efektywności - Manager Magazin

 

 

 

 

Ranking powstał w oparciu o analizę wyników finansowych za lata 2004-2005 oraz wartość wskaźnika ROCE. Określającego wysokość zwrotu na zaangażowanym kapitale. Wysokość tego wskaźnika zależy od wielu czynników, przede wszystkim jednak od jakości zarządzania i jego efektywności. Ranking otwiera firma dystrybucyjna PHUP Szeszycki, posiadająca sieć Sklepów Polskich, która jest jednym z ważniejszych kontrahentów Toruń-Pacific w Wielkopolsce. 

 

Ranking polskich przedsiębiorstw "Perły Polskiej Gospodarki" przygotowywany jest przez Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk wspólnie z anglojęzycznym miesięcznikiem gospodarczym "Polish Market". 1 miejsce w rankingu efektywności firmy wg współczynnika ROCE, przyznane przez magazyn "Manager Magazin" - edycja polska z czerwca 2006. Współczynnik ROCE określa wydajność oraz rentowność inwestycji, w które zaangażowany jest kapitał firmy.

 

 


 

2005r - Ranking Gazela Biznesu

 

PHUP A SZESZYCKI pięciokrotnie znalazło się w rankingu Gazel Biznesuprzyznawanym przez Puls Biznesu we współpracy z wywiadownią gospodarczą Coface Intercredit Poland. Nagroda ta jest przyznawana małym i średnim firmom, które niezależnie od warunków gospodarczych, bardzo szybko rozwijają się i konsekwentnie poprawiają swoje wyniki finansowe. A zatem ich rozwój można porównać do gazeli, która jak powszechnie wiadomo, to zwierzę niewielkie, lecz odznaczające się niezwykłą szybkością i zdolnością przetrwania nawet w skrajnie niesprzyjających warunkach. (PB, 02 grudnia 2003 r.)

 

Gazela Biznesu (pamiątkowa statuetka i certyfikat) to nie tylko dowód uznania ze względu na wzrost przychodów firmy, ale także nagroda za politykę jawności i wiarygodności działań.
Podstawowe znaczenie ma szybki i stały rozwój, za którego miernik uznano wyrażony w procentach przyrost obrotów.

 

 


 

 

 

 

Partnerzy handlowi:
Strona główna
Aktualności
Partnerzy handlowi
Kontakt
O nas:
Informacje o firmie
Historia firmy
Centra Logistyczne
Nagrody i Rankingi
Oferta:
Asortyment
Marka Własna
Promocje
Praca:
Oferty pracy
Dystrybutor artykułów spożywczych, wyrobów tytoniowch, nabiału, chemii gospodarczej, farmaceutyków, hurtownia spożywcza
Copyright © 2012 PHUP Gniezno Sp. z o.o. Hurtownia Sp. K.- Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych
Ten serwis używa plików cookies zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza jej akceptację.